Preču piegāde

 • Preču piegāde
 • Piegādes veids Cena Teritorija
  Saņemšana veikalā Bezmaksas Rīgā, Zemitāna ielā 3 (darba dienās no 10:00 līdz 17:00)
  DPD pick-up punkti 2.61 Є (pirkumam virs 50Є – bezmaksas)

  Visā Latvijā (atrast tuvāko pick-up punktu)

  Omniva pakomāts 3.09 Є (pirkumam virs 50Є – bezmaksas)

  Visā Latvijā (atrast tuvāko pakomātu)

  DPD kurjers 5.61 Є (pirkumam virs 70Є – bezmaksas) Visā Latvijā

  Piegādes un komplektēšanas nosacījumi

  1. Speed 3 veikala tirdzniecība veicama un preces piegādājamas visā Latvijas teritorijā. Preces piegādā Pārdevēja pilnvarotais pārstāvis.

  2. Par preču piegādes pakalpojumu piemērojams maksājums, kas ir norādīts Speed 3 veikala mājas lapas sadaļā „Piegāde” un ir spēkā preču pasūtījuma iesniegšanas brīdī. Preču piegādes maksājums var būt gan fiksēts, gan atkarīgs no Pircēja pasūtīto preču vērtības.

  3. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji pēc saviem ieskatiem noteikt piegādes maksu un minimālo pirkumu groza summu, t. i., minimālo summu, par kuru Pircējam  jāizvēlas un jāpasūta preces Speed 3 veikalā, lai pasūtījums tiktu izpildīts.

  4. Pārdevējs pieliks visas pūles, lai Pircēja pasūtījums tiktu izpildīts pilnā apmērā, taču nevar piešķirt un nepiešķirt jebkādas garantijas. Ja pasūtījuma komplektēšanas vietā nav pasūtīto preču atlikuma vai preces pietiekamā daudzumā, Pārdevējs saglabā tiesības nepiegādāt preces vai piegādāt mazāku preču daudzumu.

  5. Nauda par Pircēja apmaksātām, taču Pārdevēja nepiegādātām precēm, atmaksājama uz Pircēja kontu ne vēlāk kā 5 (piecu) darba dienu laikā no paredzētā sūtījuma piegādes datuma.

  6. Pircēja pasūtītās preces tiek piegādātas uz Pircēja pirkuma izdarīšanas laikā norādīto piegādes adresi.

  7. Ja Pircējs norādītajā adresē nav sastopams un nav sazvanāms pa norādīto tālruņa Nr., Pārdevējam ir tiesības preces nodot jebkurai citai norādītajā adresē esošai pilngadīgai personai, bet Pircējam nav tiesību izteikt Pārdevējam jebkādas pretenzijas par preču piegādi neatbilstošam subjektam.

  8. Ja preču piegāde nav iespējama Pircēja vainas dēļ vai no Pircēja atkarīgu apstākļu dēļ (Pircējs, reģistrēdamies Speed 3 veikala sistēmā, ir norādījis nepareizu adresi, norādītajā adresē Pircējs vai Pircēja norādīts saņēmējs nav atrodams, preces pieņemošā persona ir nepilngadīga (Pārdevēja pilnvarotajam pārstāvim ir tiesības pieprasīt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu), tad nauda par nepiegādāto preci Pircējam tiek atgriezta norādītajā bankas kontā 5 (piecu) darba dienu laikā, taču Piegādes maksa netiek atlīdzināta. Atkārtota preču Piegāde ir iespējama tikai, vienojoties ar Speed 3 veikala administratoru (administratora kontakti pieejami sadaļā Kontakti), kā arī veicot Piegādes maksu par atkārtotu preču Piegādi.

  9. Pārdevējs piegādā preces Pircējam tā izvēlētā laika loga robežās, kas norādīta sadaļā Piegādes. Pircējs piekrīt, ka izņēmumu gadījumos preču piegāde var tikt kavēta neparedzētu un no Pārdevēja neatkarīgu apstākļu dēļ. Tādā gadījumā Pārdevējs vai Pārdevēja pilnvarotais pārstāvis apņemas nekavējoties sazināties ar Pircēju un saskaņot preču piegādes laiku.

  10. Visos gadījumos Pārdevējs atbrīvojams no atbildības par preču piegādes termiņu pārkāpšanu, ja preces Pircējam netiek piegādātas vai netiek piegādātas laikā Pircēja vainas dēļ vai no Pircēja atkarīgu apstākļu dēļ.

  11. Preču piegādes laikā Pircējs vai tā norādītā persona kopā ar Pārdevēja pilnvaroto pārstāvi (kurjeru)  pārbauda sūtījuma apjomu un vizuālo stāvokli. Pircējam vai tā norādītajai personai nepārbaudot sūtījuma vizuālo stāvokli, šajā punktā noteiktā kārtībā nepiefiksējot datus par sūtījuma bojājumiem, sūtījums ir uzskatāms par piegādātu atbilstošā kvalitātē.

  12. Preces pēc sūtījuma daudzuma un stāvokļa pārbaudīšanas (4.11. punkts) nododamas Pircējam vai tā norādītajai personai. Pārdevēja pilnvarotais pārstāvis veic atzīmi elektroniskās ierīcēs par pasūtījuma nodošanu. 

  13. Tajos gadījumos, kad preču pieņemšanas laikā Pircējs ir pamanījis, ka sūtījumā piegādātām precēm ir vizuāli bojājumi, Pircējam ir nekavējoties (preču piegādes laikā) jāinformē par to Pārdevēja pilnvaroto pārstāvi, prece jāatgriež Pārdevēja pilnvarotam pārstāvim un jāaizpilda pretenzijas forma.

  Piegādes veids Cena Teritorija
  Saņemšana veikalā, darba dienās no plkst. 10:00 līdz 17:00 0 Є Saņemšana Rīgā, Zemitāna ielā 3
  DPD pick-up punkti 2.61 Є (pirkumam virs 50Є – bezmaksas) Visā Latvijā
  Omniva pakomāts 3.09 Є (pirkumam virs 50Є – bezmaksas) Visā Latvijā
  DPD kurjers 5.61 Є (pirkumam virs 70Є – bezmaksas) Visā Latvijā

  0
   0
   Grozs
   Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties veikalā